bedaxplus@gmail.com
tel: +48 42 656 11 83
www.serwis-okno.pl
GODZINY OTWARCIA Pn-Pt 9-17, Sob 9-13

O firmie

Firma „Bedax plus” Salon Firmowy Drzwi i Okien w Łodzi jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która swoją ofertę zbudowała tylko i wyłącznie o sprawdzone systemy w nowoczesnym budownictwie. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy w branży stolarki budowlanej. Niewątpliwie naszą największą zaletą jest nieustanne dokształcanie oraz wdrażanie nowych systemów do naszej oferty sprzedażowej. Doświadczenie zyskane przez ponad dwadzieścia lat w branży okien pcv dają nam możliwość oferowania produktów odpowiadających Państwa potrzebom.

Doradzimy jak odpowiednio zaoszczędzić czas i rozwiązać problemy związane z wyborem odpowiednio dopasowanych rozwiązań. Wieloletni wypracowany standard obsługi Klienta zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kompleksowa obsługa inwestycji oraz profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe pozwoli na dobór najbardziej optymalnych jakościowo i przystępnych cenowo towarów. Komfort naszych Klientów podwyższa fakt, iż kompleksowo możemy dostarczyć i zamontować stolarkę otworową. Również wykwalifikowana fachowa i szybka obsługa montażowa to jeden z naszych atutów, dzięki którym będą Państwo zadowoleni.

 

Obszerna ekspozycja produktów stolarki otworowej  takich jak: drzwi, okna, bramy, rolety, parapety i klamki w naszym Sklepie Firmowym pozwoli Państwu sprawdzić jak w rzeczywistości wyglądają wybrane przez Państwa produkty.

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do współpracy.